Pridajte sa k 17,000+ odberateľom - Získajte E-book: Ako hľadať diery na trhu ZADARMO! 🔥

Netradičné podnikateľské nápady – 7 nápadov, ktoré by vám nenapadli ani vo sne

26.3. 20214012x

Hľadáte skutočne kreatívne a nezvyčajné nápady na podnikanie?

Tak to ste prišli na to správne miesto.

Pohodlne sa usaďte a inšpirujte sa.

Netradičné podnikateľské nápady

Tu je 7 netradičných podnikateľských nápadov…

1) Nadprirodzené poistky

Začnite ponúkať poistenie na nadprirodzené javy, akými sú únosy mimozemšťanov alebo psychické ujmy kvôli duchom. Tento nápad sa vám síce môže zdať absolútne šialený, ale zamyslite sa nad tým, koľko ľudí na svete verí v mimozemšťanov, duchov a iné bytosti. Vašimi zákazníkmi by boli prevažne fanatici. Môžete na tom zarobiť skutočne veľký balík.

netradičné nápady na podnikanie - poistky

2) Sneh do teplých krajín

V množste krajín na svete žijú ľudia, ktorí nikdy na vlastné oči nevideli sneh, nikdy ho necítili na pokožke a tým pádom nikdy nezažili spontánnu guľovačku, ktorú tak všetci milujeme. Zmeňte to. Posielajte kúsok snehu za určitý poplatok. Ľudia z rozvojových krajín častokrát nemajú dostatok financií na zimnú dovolenku. Umožnite im aspoň kúsok snehu a radi vám za to zaplatia.

3) Vzduch vo fľašiach z rôznych krajín

Tento nápad znie šialene, ale čudovali by ste sa, koľko ľudí na našej planéte je ochotných zaplatiť za čerstvý vzduch napríklad z Kanady, Nórska alebo Rakúskych Álp. Konkurencia na trhu nie je takmer žiadna, takže potenciál je obrovský. Zamyslite sa nad tým.

4) Zoznamka pre autistov

Tento nápad môže znieť šialene, ale keď sa nad ním zamyslíte trochu viac, tak dáva obrovský zmysel. Na svete sú milióny autistov, ktorí majú veľký problém s hľadaním partnera a budovaním nových vzťahov. Vytvorte platformu, ktorá im k tomu pomôže. Bude to jednoducho Tinder iba pre autistov. Pomôžete tak mnohým autistom nájsť lásku a ako bonus na tom aj pekne zarobíte.

5) Sexuálne pomôcky pre psov

Aj nám to príde poriadne uletené, no faktom je, že vo svete začínajú vznikať prvé sexuálne pomôcky pre domácich miláčikov a lacné teda nie sú. Majitelia chcú svojich 4 nohých miláčikov rozmaznávať a práve vďaka tomu sa rodí nový trh s týmto bizarným produktom. Ak vás tento nápad nadchol, skúste si o tom niečo zistiť, konkurencia je na našom trhu takmer nulová.

netradičné podnikateľské nápady- pomôcky pre psy

6) Robotický stánok s kávou

Stánok s kávou bez ľudí! Ak by ste sa prešli v určitých obchodných centrách napríklad v USA, mohli by ste si všimnúť robota, ktorý pripravuje kávu. Niekoľko spoločností vyvinulo prototypy robotických baristov, ktoré nahradia potrebu ľudského zamestnanca. Títo roboti môžu vykonávať rôzne zložité úlohy a funkcie ako mletie, varenie a servírovanie kávy. Sú umiestnení v stánkoch a kaviarňach po celom svete. Ak hľadáte niečo, čo na Slovensku ešte nie je, toto je ideálny nápad pre vás! Otvorte si robotický stánok s kávou v niektorom z bratislavských obchodných centier.

netradičné podnikateľské nápady - robot
Robotic arm make latte art. 3D illustration

7) Automatický extraktor spermií (hands free)

Budúcnosť centier, ktoré odoberajú spermie je v automatickom odbere. Darcovia tak už nebudú musieť proces vykonávať ručne, jednoducho to za nich urobí stroj. Motivovalo by to tiež ľudí, ktorí by inak darcami ani neboli. Začnite vyrábať stroje, ktoré dokážu po vložení mužského pohlavného orgánu automaticky vykonávať odberný proces. Len ťažko si viem predstaviť odbernú kliniku, ktorá by takýto stroj nenakúpila. Navrhnite a vyrobte takéto stroje a môžete ich predať do ktorejkoľvek kliniky na svete.

Toto boli netradičné podnikateľské nápady

Zaujali vás?

Máme pre vás ďalšie a ďalšie.

A to nie len netradičné, ale aj kreatívne a uplatniteľné na našom slovenskom a českom trhu.

Dokonca pre vás máme nápady na podnikanie, ktoré v našich končinách ešte nikto nerozbehol, no majú obrovský potenciál.

Všetky tieto nápady, ktorých je už vyše 1600 nájdete v najväčšej databáze podnikateľských nápadov v Česku a na Slovensku.

A každý týždeň pribúdajú ďalšie.

Ak si chcete prečítať ďalších 15 nápadov na podnikanie ZADARMO kliknite na tlačidlo nižšie.

Citát na záver

Spôsobom, ako začať, je prestať rozprávať a začať robiť.” (Walt Disney)