Prístup do najväčšej databázy podnikateľských nápadov iba teraz za špeciálnu cenu 21€! 🔥

Rozhodli ste sa, že chcete naštartovať vlastný projekt a to je úžasné!

V databáze NAŠTARTUJTO už nájdete viac ako 1600 nápadov na podnikanie, ktoré vám budú fungovať nie len počas pandémie, ale aj dlho po nej a naviac neustále pribúdajú ďalšie.

Okrem toho v nej nájdete aj stovky inovatívnych projektov (tzv. STARTUPOV) zo sveta, ktoré vám perfektne poslúžia ako inšpirácia.

granty 2021 až 2027

Čo všetko nájdete v databáze?

 • Nápady na podnikanie z domu
 • Nápady na podnikanie pre ženy aj mužov
 • Nápady pre tých, ktorí chcú podnikať popri cestovaní
 • Nápady pre startupistov, ktorí chcú prísť na trh s prelomovým riešením
 • Nápady na privyrobenie popri práci
 • Nápady pre investovanie
 • A to nie je všetko...
 • Nápady na aplikácie
 • Nápady, ktoré sa dajú naštartovať aj s malým kapitálom
 • Nápady zo zahraničia, ktoré u nás ešte nie sú
 • Nápady na online podnikanie
 • Kreatívne nápady, na ktorých ľudia zarobili milióny
 • Dokopy viac ako 1600+ špecifických nápadov na podnikanie
0
Nápadov na podnikanie
0
Hodnotných článkov
0
Jedinečné e-booky
0
Hodín strávenych na projekte
0
Členov, ktorí nám dôverujú

Kto stojí za projektom?

Peter Karkoška

Podnikavec a špecialista na sociálne siete
Snažím sa ľudí inšpirovať a motivovať k rozjazdu vlastného podnikania. Píšem reklamné texty, zaujímam sa o startupy, navrhujem marketingové kampane, spravujem sociálne siete a štartujem webové projekty, ktoré majú zmysel.

Radoslav Sedlák

Spoluzakladateľ
Milujem slobodu a inšpiratívnych ľudí, ktorí robia to, čo ich baví. Pevne verím, že sa čoskoro zaradíte medzi túto skupinu a každé ráno budete vstávať s presvedčením, že to, čo robíte má zmysel.

Dôverujú nám:

Naši partneri

Busyman logo - naštartuj to partner - hľadám investora
tatra-banka-logo-black
Busyman angel club - logo
logo fakulty podnikatelske

Nečakajte a začnite podnikať aj vy!

Väčšina ľudí trávi v práci 8 hodín denne. To je 40 hodín týždenne, 2 016 hodín ročne, alebo viac ako 100 000 hodín za celú pracovnú kariéru!

Kedže ste na našej stránke, tak sme presvedčení, že tento čas premrhať nechcete. Radšej ho venujete niečomu, čo vám bude dávať ozajstný zmysel, čo vás bude napĺňať a hlavne posúvať vpred. A my vám garantujeme, že teraz na to máte naozaj jedinečnú príležitosť.

Povedali o projekte

"Naštartuj to" je jedinečný projekt. S ničím podobným som sa ešte nestretol a to podnikám od svojich 20 rokov. V mojom svete si podnikatelia svoje nápady strážia, alebo ich prísne taja. Títo chalani ich zverejňujú. Samozrejme nie zadarmo, ale pár eur za stovky nápadov?... To naozaj miniete za hodinu v bare. Moje podnikateľské heslo je "Peniaze sú len myšlienka" Kyosaki. Ak máte dobrý nápad, ktorý dokáže zarábať, tak peniaze už zoženiete. Ale ten nápad, ten nápad ako zarábať. Nápad ako robiť niečo, čo vás bude baviť a čo vás bude napĺňať, tak nájsť niečo také je veľmi ťažké. Keby som teraz nerobil na 110% vo svojej vlastnej firme, tak by som privítal stovky nápadov. Odporúčam všetkým, čo aktuálne hľadajú možnosť podnikania.
Rastislav ŽulkoZakladateľ kuchyňovo.sk
Ja osobne som ten typ človeka, ktorý ma hlavu plnú nápadov a niekedy nevie, kde začať. To ma často brzdí. Niekto to môže mať úplne naopak. Je plný motivácie a odhodlania, no čaká na ten správny projekt, do ktorého by mohol zmysluplne investovať svoju energiu a svoj čas. Tu sa môže človek inšpirovať už zabehnutými projektami a prekvapivými nápadmi. Naštartuj to je podľa mňa úžasná studnica nápadov, ako pre tých, ktorí by s niečim radi začali, ale aj pre zabehnutých podnikateľov. Aj projekt, ktorý je na trhu už veľa rokov potrebuje inovovať a posúvať sa ďalej. Človek môže často nájsť tú správnu inšpiráciu práve tam kde ju vôbec nehľadá. Možno ju nájde práve v nápade z úplne iného odvetvia.
Juraj HorňákZakladateľ projektu lebomädved.sk
Ak neviete v čom podnikať, tak teraz už budete vedieť. V podstate sa dá povedať, že po otvorení databázy podnikateľských nápadov neviem do čoho sa pustiť skôr. Okrem toho mám teraz aj oveľa lepší prehľad v podnikateľských trendoch vo svete. Naozaj inšpirujúca pomôcka.
Peter KocúrManažér v antivírusovej spoločnosti Avast
Už viac ako 15 rokov podnikám vo sfére interiérového tienenia a dizajnu a neustále vyhľadávam nové investične príležitosti. Databáza nápadov na podnikanie, ktorú vytvorili Peter a Rado je pre mňa najlepšia pomôcka, ku akej som sa mohol dostať. Patrí vám veľké ďakujem a teším sa na nové nápady!
Július LabajZakladateľ spoločnosti Eya interiér s.r.o.
Naštartuj to je pre mňa unikátny projekt, s ktorým som sa ešte nikde inde nestretol. Najlepšia pomôcka pre tých, ktorí to s podnikaním myslia naozaj vážne a chcú sa neustále posúvať dopredu.
Branko PinjatičMajiteľ reklamnej agentúry

Vybrali sme z recenzií na facebooku

Naštartuj to ma motivovalo k tomu, aby som konečne začala žiť život, o ktorom som vždy snívala. Nie len, že som si našla svoj nápad na podnikanie, ale vďaka chalanom, ktorí boli ochotní som aj prišla na to, ako svoj projekt čo najlepšie uviesť na trh. Aj to je dôvod, prečo som sa rozhodla natočiť túto video recenziu.
Simona JašíkováZakladateľka projektu RivalUp.cz

Výhody vstupu do DATABÁZY:

 • Získate viac ako 1600 špecifických nápadov na podnikanie
 • Získate stručný popis ku každému podnikateľskému nápadu
 • Popri čítaní stoviek nápadov naštartujete svoju vlastnú kreativitu
 • Získate jedinečnú príležitosť, ako byť svojim vlastným šéfom
 • BONUS: Získate e-book: 11 krokov k vytvoreniu super ziskových Facebookových reklám
 • BONUS: Získate e-book: 6 tipov pre ziskový Instagram
 • BONUS: Získate e-book MILIÓNOVÁ KNIHA, v ktorej nájdete 123 PREDAJNÝCH TECHNÍK, vďaka ktorým predáte doslova čokoľvek
 • Ak si nenájdete nápad na podnikanie, vrátime vám všetky peniaze

Nevýhody:

 • Úprimne, nič nás nenapadlo

Napísali ste nám na sociálnych sieťach

Možno sa pýtate:

Čo ak si nenájdem žiadny nápad na podnikanie?

Verte alebo nie, nie ste v tom sami. Tieto obavy zažívali stovky našich členov predtým, než získali prístup do databázy. Ale nemusíte sa báť, ak si nenájdete žiadny nápad na podnikanie, vrátime vám všetky peniaze do posledného centu! Bez otázok. Bez prekážok. Obratom. Spravidla však vieme, že si nápad nájdete, pretože 99,7% našich členov si už ten svoj našlo.

Čo ak na podnikanie nemám veľký kapitál?

Malý kapitál vás trápiť vôbec nemusí, pretože v databáze sú stovky nápadov, na ktoré vám stačí len minimálny alebo dokonca žiadny kapitál a môžete ich rozbehnúť pohodlne ešte aj dnes zo svojej obývačky. Ak nemáte skúsenosti s predajom, tak ste na tom rovnako ako drvivá väčšina súčasných podnikateľov, ktorí vôbec netušia, prečo od nich ich zákazníci nakupujú.

Mám strach, že nie som rodený obchodník

U nás sa to však dozviete, pretože okrem 1000+ nápadov na podnikanie nájdete ako BONUS aj 123 predajných techník, ktoré neovláda 95% podnikateľov a vďaka ktorým vy predáte akýkoľvek nápad, ktorý si u nás vyberiete.

Odkiaľ beriete toľko dobrých nápadov?

V prvom rade by sme chceli podotknúť, že u nás nenájdete žiadne fádne “podnikateľské nápady”, ako založte si blog alebo otvorte si e-shop. Všetky nápady v databáze sú veľmi špecifické a sú založené na reálnych problémoch ľudí, ktoré v našej krajine rieši len málo firiem alebo žiadne. Nápady vznikajú 3 spôsobmi: 1) Často narážame na problémy a následne hľadáme možnosti, ktoré by ich dokázali vyriešiť. Ak žiadne nenájdeme, zistíme, že je tu diera na trhu a zapíšeme to do databázy. 2) Počúvame, čo trápi našich priateľov, rodinu a známych a vymýšľame produkty a služby, za ktoré by boli ochotní zaplatiť. 3) Aktívne vyhľadávame nové podnikateľské nápady zo zahraničia, ktoré sa do našich končín ešte nedostali a sledujeme nové trendy, na ktorých sa dá ihneď zarobiť. Tie následne zapisujeme do databázy a krátkym popisom vysvetľujeme, ako ich môžete rozbehnúť.

Prečo nápady nerealizujete sami?

V databáze je toľko nápadov, že aj keby sme na to mali 20 životov, tak sa to jednoducho nedá. Preto sme sa rozhodli, že ich budeme zdieľať s vami, aby sa dostali do rúk niekomu, kto má na ne čas a komu pomôžu splniť si svoj sen. My sme si ten náš už splnili, teraz je rada na vás.
referencia na podnikateľské nápady 2

Spravte prvý krok na ceste k vlastnému podnikaniu!

Stačí, keď získate prístup do najväčšej databázy podnikateľských nápadov v Česku a na Slovensku.

Hneď po zaplatení objednávky vám na e-mail prídu automaticky vygenerované prístupové údaje a vy sa tak budete môcť jednoducho prihlásiť.

Vaša nová cesta môže začať práve teraz, tak neváhajte a poďte niečo naštartovať! Stojí to za to. 

Výhody vlastného podnikania:

 • Nikdy nemusíte vstávať skoro ráno
 • Nemusíte pracovať každý jeden deň 8 hodín
 • Nikto vám nič neprikazuje
 • Nezarábate peniaze niekomu inému, ale sebe
 • Nemáte vyhradené obedné prestávky
 • Nemusíte sa nikomu spovedať
 • Nemáte neprijemného šéfa alebo kolegov
 • Nemusíte robiť to, čo vás nebaví
 • Pracujete odkiaľkoľvek
 • Ste svojím vlastným šéfom
 • Máte viac voľného času
 • Ste 100% flexibilný
 • Robíte to, čo vás baví
 • Ľudia vás obdivujú
 • Môžete viac cestovať
 • Zarabáte viac peňazí za menej času

BONUS: Získate našu knihu AKO ZAČAŤ ÚSPEŠNE PODNIKAŤ, vďaka ktorej si osvojíte 123 predajných techník, ktoré neovláda 95% podnikateľov.

Naše roky skúseností v oblasti marketingu a predaja sme pre vás spísali do tohto stručného, ale obsahovo nabitého e-booku, takže vy už nemusíte čítať stovky kníh a pozerať množstvo online kurzov a náučných videí.

Jednoducho si prečítate túto e-knižku a dozviete sa všetko, čo ako podnikateľ potrebujete vedieť.

+ ďalšie praktické bonusy ZADARMO

Ste pripravený na zmenu?

Ak si nenájdete nápad na podnikanie, tak vám peniaze vrátime do posledného centu.

To vám garantujeme!

granty 2021 až 2027
Mesačný prístup + BONUSY
39€
21€
Viac ako 1600 nápadov na podnikanie
Popis ku každému podnikateľskému nápadu
+ BONUS: E-book MILIÓNOVÁ KNIHA - 123 predajných techník, ktoré vás naučia predať čokoľvek
+ BONUS: E-Book 11 krokov k vytvoreniu super ziskových facebookových reklám
+ BONUS: E-Book 6 tipov pre ziskový Instagram
+ BONUS: 201 presvedčivých predajných slov
Približne 0.01 € za nápad, ktorý vám môže zmeniť život
Jedná sa o jednorázovú platbu (nič sa vám z vášho účtu mesačne sťahovať NEBUDE)
Kúpiť
Vhodné pre podnikavcov, ktorí chcú začať podnikať, ale nemajú nápad
Celoživotný prístup + osobné stretnutie
499€
149€
Všetko to, čo môžete získať aj v mesačnom a ročnom prístupe
+ BONUS: Osobné stretnutie, pri ktorom do detailu vymyslíme spôsob, ako najlepšie naštartovať nápad, ktorý ste si vybrali
Kúpiť
Vhodné pre podnikavcov, ktorí chcú svoj nový nápad odkonzultovať do detailu a pomôcť s navrhnutím stratégie pre čo najlepšie naštartovanie

Zabezpečená platba

Vaša platba je 100% zabezpečená a prebieha cez overenú platobnú bránu Gopay, ktorá je chránena silným šifrovacím spojením.

Táto platobná brána je chránena technológiami.