Všetko to začalo jednoduchým nápadom - pomôcť ostatným nájsť novú životnú víziu

A od tej doby sa nevieme zastaviť. Neustále vymýšľame nové nápady na podnikanie, sledujeme najnovšie podnikateľské trendy doma aj vo svete a pomáhame ľuďom v Česku a na Slovensku v začiatkoch ich podnikania.

Fascinuje nás podnikanie

Pred pár rokmi sme si uvedomili, že ako zamestnanci vlastne pracujeme pre sny niekoho iného a to nás donútilo premýšľať denno denne nad zmenou.

Teraz nemáme šéfa, nikto nám nehovorí, kedy máme pracovať, víkend si spravíme napríklad v utorok a pracujeme odkiaľkoľvek. Napríklad z príjemnej kaviarne.

Ak si veríte a cítite, že vás podnikanie fascinuje tiež, pridajte sa k nám na túto úžasnú cestu.

Peter Karkoška

Podnikavec a špecialista na sociálne siete
Snažím sa ľudí inšpirovať a motivovať k rozjazdu vlastného podnikania. Najlepší pocit zažívam, keď od vás počujem, že ste si u nás našli nápad, ktorý vám nedá zaspať!

Radoslav Sedlák

Podnikavec a biznis stratég
Každý, kto verí, že podnikanie je jeho cesta, má pravdu. Každý, kto tomu neverí, má pravdu tiež.

Chceme vám byť 

skutočným prínosom

Nepovieme vám, že podnikanie je jednoduché, ale ak túžite po slobodnejšom živote aj vy, tak musíte spraviť prvý a podľa nás ten najzásadnejší krok.

Týmto krokom je práve podnikateľský nápad, ktorý vás nadchne až natoľko, že vás v konečnom dôsledku privedie k slobodnejšiemu životu. A že ich je v našej databáze dosť, tak to vám vieme zaručiť.

Radoslav Sedlák

Podnikavec a biznis stratég
Každý, kto verí, že podnikanie je jeho cesta, má pravdu. Každý, kto tomu neverí, má pravdu tiež.

Nečakajte a začnite 

podnikať aj vy!

Väčšina ľudí trávi v práci 8 hodín denne. To je 40 hodín týždenne, 2 016 hodín ročne alebo viac ako 100 000 hodín za celú pracovnú kariéru! Tento čas by chcel premrhať asi iba blázon, no nie?

My sme však presvedčení, že kedže ste na našej stránke, tak ten čas premrhať nechcete. Radšej ho venujete niečomu, čo vám bude dávať ozajstný zmysel, čo vás bude napĺňať a hlavne posúvať vpred. A teraz na to máte skutočne jedinečnú príležitosť.

podnikateľský nápad z databázy naštartuj to

Nestrácajte už čas

Nahliadnite do našej unikátnej databázy podnikateľských nápadov a vyberte si svoj nápad ešte dnes. Stačí získať prístupdo pár minút vám na e-mail prídu vaše prihlasovacie údaje. 

Úplne jednoduché a môže vám to zmeniť život.

Bolo by pre vás zaujímavé, keby ste sa ešte dnes dozvedeli:

Ako odísť z práce a začať podnikať

a vďaka tomu zarobiť viac peňazí za menej času a zároveň pomôcť ľuďom riešiť ich problémy.

Keď chcete vedieť, ako do troch mesiacov úspešne opustiť svoje zamestnanie bez toho, aby ste prišli o váš príjem a zároveň získali slobodu, tak toto bude pravdepodobne najdôležitejší text, ktorý si prečítate.

Prečo je to jedna z

najdôležitejších vecí

Mnoho ľudí na Slovensku ťažko pracuje od rána do večera a len horko-ťažko, s odretými ušami zarobí niekoľko stoviek EUR mesačne. 

To, koľko však zarobí ich šéf je už ale úplne iný príbeh. 

A my sme to mali rovnako, pracovali sme pre ľudí, ktorí zarábali na našom čase a našich skúsenostiach a pritom neboli o nič chytrejší ako my. 

Vy ale určite veľmi dobre viete, o čom hovoríme...

Jediná cesta, ako skutočne zbohatnúť a získať slobodu v dnešnom kapitalistickom svete nie je pracovať 8 hodín denne pre niekoho, kto si to ani poriadne neváži.

Práve naopak, je dôležité zobrať osud do vlastných rúk a verte nám, že je to tá najlepšia investícia, ktorú pre seba môžete urobiť. 

My sme to urobili a keď sme to zvládli my, zvládne to ktokoľvek. Stačí chcieť a postupovať krok za krokom podľa inštrukcií, ktoré vám doručíme v našej databáze nápadov a e-bookoch, ktoré sme pre vás napísali.

Nájdete v nich zaručené postupy, ktoré dokáže aplikovať naozaj každý. 

My sa v živote riadime citátom:

“Niektorí ľudia o úspechu snívajú, zatiaľ čo iní každé ráno vstávajú a uskutočnia ho.

Sami sme jeho živým príkladom a preto vieme, že ďalším na rade môžete byť aj vy. To prvé a najpodstatnejšie, čo však musíte urobiť, je ZAČAŤ! 

Kľúčom k úspechu je jednoducho ZAČAŤ. 

A práve s tým vám dokážeme skutočne pomôcť.

ALE…!! 

Je dôležité vedieť, čomu sa vyhnúť a ako to urobiť rozumne a s absolútne minimálnym rizikom. My sme si tým už prešli a učili sa od tých najlepších a vďaka tomu máme teraz niekoľko fungujúcich projektov v rôznych odvetviach a presne to teraz môžeme naučiť aj vás.

Alebo sa môžete ďalej zbytočne trápiť dlhé hodiny vo vašom zamestnaní, byť nedocenení a zarábať menej, ako si skutočne zaslúžite. 

Sme presvedčení, že ak ste rozhodnutí niečo vo svojom živote zmeniť, nikdy nebude lepší čas ako TERAZ.

Aj gram činu je lepší, ako tona vedomostí. 

Musíme vás však VAROVAŤ

Podnikanie nie je vhodné pre tých, ktorí si myslia, že úspech príde cez noc a že preto nemusia nič urobiť.

Tiež nie je vhodné pre tých, ktorí chcú len z ľudí vytiahnuť peniaze. 

NIE!

Podnikanie je o riešení problémov a ak dokážete vyriešiť problém určitej skupiny ľudí a tým pádom im pomôcť, radi vám za to zaplatia. 

To je ta správna a jediná cesta, ako dnes úspešne dlhodobo podnikať. 

Naučíme vás podnikať čestne. Tak, aby ste boli hrdí na svoj produkt a každé ráno zažívali pocit zadosťučinenia, že skutočne meníte svet k lepšiemu.

A navyše za to boli patrične odmenení.

Ako sa môžete naučiť podnikať už za pár dní?

To, ako podnikať sme sa roky učili na vlastných chybách, prečítali sme snáď každu kvalitnú podnikateľskú knihu a vzdelávali sa v tejto oblasti všetkými možnými spôsomi (kurzy, podcasty, videá, konzultácie, blogy, audioknihy a mnoho ďalších…), vďaka čomu dnes presne vieme, ako naštartovať akýkoľvek projekt. 

A tým myslíme doslova akýkoľvek projekt, pretože princíp je vždy do istej miery rovnaký.

Vy všetky tieto roky skúsenosti môžete jednoducho preskočiť a naučiť sa všetko, čo vieme my. Stačí dnes získať prístup do databázy.

V čom podnikať?

Dali sme pre vás dokopy vyše 1600 nápadov na podnikanie a každý týždeň pribúdajú ďalšie. 

Je preto štatisticky takmer nemožné, aby ste si v databáze nenašli svoj nápad a naši členovia nám to každým dňom dokazujú.

To,  v čom sa oplatí začať podnikať môžete objaviť už o malý moment...

Keďže ste sa dočítali až sem, tak veríme, že vám toto všetko dáva zmysel a možno si práve v duchu kladiete otázku:

Prečo by ste mali počúvať

práve nás? 

Sme ľudia z praxe, obaja podnikáme už vyše 8 rokov a verte nám, že za takú dobu sa na vás nalepí ohromné množstvo skúseností, ktoré môžete predať ďalej. 

Vďaka tomu vám vieme dokázať, že veci, ktoré sa naučíte fungujú. Sme presvedčení, že v databáze budete mať kopec AHA momentov a odhalíte nové poznatky, ktoré ste doteraz nielenže nepoznali, ale ktoré vám zaručene zmenia život.

Povedali o projekte

Rastislav Žulko
"Naštartuj to" je jedinečný projekt. S ničím podobným som sa ešte nestretol a to podnikám od svojich 20 rokov. V mojom svete si podnikatelia svoje nápady strážia, alebo ich prísne taja. Títo chalani ich zverejňujú. Samozrejme nie zadarmo, ale pár eur za stovky nápadov?... To naozaj miniete za hodinu v bare. Moje podnikateľské heslo je "Peniaze sú len myšlienka" Kyosaki. Ak máte dobrý nápad, ktorý dokáže zarábať, tak peniaze už zoženiete. Ale ten nápad, ten nápad ako zarábať. Nápad ako robiť niečo, čo vás bude baviť a čo vás bude napĺňať, tak nájsť niečo také je veľmi ťažké. Keby som teraz nerobil na 110% vo svojej vlastnej firme, tak by som privítal stovky nápadov. Odporúčam všetkým, čo aktuálne hľadajú možnosť podnikania.
Rastislav ŽulkoZakladateľ kuchyňovo.sk
Juraj Horňák
Ja osobne som ten typ človeka, ktorý ma hlavu plnú nápadov a niekedy nevie, kde začať. To ma často brzdí. Niekto to môže mať úplne naopak. Je plný motivácie a odhodlania, no čaká na ten správny projekt, do ktorého by mohol zmysluplne investovať svoju energiu a svoj čas. Tu sa môže človek inšpirovať už zabehnutými projektami a prekvapivými nápadmi. Naštartuj to je podľa mňa úžasná studnica nápadov, ako pre tých, ktorí by s niečim radi začali, ale aj pre zabehnutých podnikateľov. Aj projekt, ktorý je na trhu už veľa rokov potrebuje inovovať a posúvať sa ďalej. Človek môže často nájsť tú správnu inšpiráciu práve tam kde ju vôbec nehľadá. Možno ju nájde práve v nápade z úplne iného odvetvia.
Juraj HorňákZakladateľ projektu lebomädved.sk
Peter Kocúr
Ak neviete v čom podnikať, tak teraz už budete vedieť. V podstate sa dá povedať, že po otvorení databázy podnikateľských nápadov neviem do čoho sa pustiť skôr. Okrem toho mám teraz aj oveľa lepší prehľad v podnikateľských trendoch vo svete. Naozaj inšpirujúca pomôcka.
Peter KocúrManažér v antivírusovej spoločnosti Avast
Július Labaj
Už viac ako 15 rokov podnikám vo sfére interiérového tienenia a dizajnu a neustále vyhľadávam nové investične príležitosti. Databáza nápadov na podnikanie, ktorú vytvorili Peter a Rado je pre mňa najlepšia pomôcka, ku akej som sa mohol dostať. Patrí vám veľké ďakujem a teším sa na nové nápady!
Július LabajZakladateľ spoločnosti Eya interiér s.r.o.

Len si to predstavte, čo by pre vás znamenalo, keby ste...

  • Si v najbližších dňoch našli nápad na podnikanie, ktorý vám zabezpečí finančnú slobodu.
  • Presne by ste vedeli, ako ho ihneď rozbehnúť a jediné, čo by ste museli riešiť, by bolo, ako povedať vášmu šéfovi, že v práci končíte. 
  • Aké by to bolo robiť to, čo vás baví.
  • Aké by to bolo vstávať vtedy, keď naozaj chcete.
  • Aké by to bolo stať sa nielen svojim šéfom, ale aj šéfom ostatným ľuďom, ktorí vás budú obdivovať a následovať.

Akým spôsobom, by to navýšilo váš príjem? Boli by to desiatky, stovky, tisíce eur?

Čo by pre vás znamenalo, keby ste skutočne začali úspešne podnikať?

A tu pre vás nastáva najdôležitejšia otázka:

Stálo by to za to, ak by ste investovali len 35 EUR?

Áno, čítate správne.

Ak ste doteraz čítali pozorne, tak už viete, že hodnota databázy je v tisíckach EUR. Bežne sa predáva za 129 EUR.

Vy ju ale môžete dnes získať len za 25 EUR. To je 73% zľava. Ušetríte až 104 EUR.

Ak chcete objaviť tie najlepšie súčasné podnikateľské nápady a trendy a vďaka tomu opustiť svoje zamestnanie bez toho, aby ste sa to roky učili na vlastných chybách, tak kliknite na tlačidlo pod týmto textom a investujte do rozvoju vášho podnikania hneď teraz.

Hodnota databázy: 294 EUR

Bežná cena databázy: 129 EUR

Cena databázy DNES SO 73% ZĽAVOU: 35 EUR