Pridajte sa k 17,000+ odberateľom - Získajte E-book: Ako hľadať diery na trhu ZADARMO! 🔥

Všetko to začalo jednoduchým nápadom - pomôcť ostatným nájsť novú životnú víziu

A od tej doby sa nevieme zastaviť. Neustále vymýšľame nové nápady na podnikanie, sledujeme najnovšie podnikateľské trendy doma aj vo svete a pomáhame ľuďom v Česku a na Slovensku v začiatkoch ich podnikania.

Fascinuje nás podnikanie

Pred pár rokmi sme si uvedomili, že ako zamestnanci vlastne pracujeme pre sny niekoho iného a to nás donútilo premýšľať denno denne nad zmenou.

Teraz nemáme šéfa, nikto nám nehovorí, kedy máme pracovať, víkend si spravíme napríklad v utorok a pracujeme odkiaľkoľvek. Napríklad z príjemnej kaviarne.

Ak si veríte a cítite, že vás podnikanie fascinuje tiež, pridajte sa k nám na túto úžasnú cestu.

Peter Karkoška

Online podnikateľ
Snažím sa ľudí inšpirovať a motivovať k rozjazdu vlastného podnikania. Najlepší pocit zažívam, keď od vás počujem, že ste si u nás našli nápad, ktorý vám nedá zaspať!

Radoslav Sedlák

Podnikateľ a biznis stratég
Každý, kto verí, že podnikanie je jeho cesta, má pravdu. Každý, kto tomu neverí, má pravdu tiež.

Chceme vám byť 

skutočným prínosom

Nepovieme vám, že podnikanie je jednoduché, ale ak túžite po slobodnejšom živote aj vy, tak musíte spraviť prvý a podľa nás ten najzásadnejší krok.

Týmto krokom je práve podnikateľský nápad, ktorý vás nadchne až natoľko, že vás v konečnom dôsledku privedie k slobodnejšiemu životu. A že ich je v našej databáze dosť, tak to vám vieme zaručiť.

Radoslav Sedlák

Podnikateľ a biznis stratég
Každý, kto verí, že podnikanie je jeho cesta, má pravdu. Každý, kto tomu neverí, má pravdu tiež.

Nečakajte a začnite 

podnikať aj vy!

Väčšina ľudí trávi v práci 8 hodín denne. To je 40 hodín týždenne, 2 016 hodín ročne alebo viac ako 100 000 hodín za celú pracovnú kariéru! Tento čas by chcel premrhať asi iba blázon, no nie?

My sme však presvedčení, že kedže ste na našej stránke, tak ten čas premrhať nechcete. Radšej ho venujete niečomu, čo vám bude dávať ozajstný zmysel, čo vás bude napĺňať a hlavne posúvať vpred. A teraz na to máte skutočne jedinečnú príležitosť.

Nestrácajte už čas

Nahliadnite do našej unikátnej databázy podnikateľských nápadov a vyberte si svoj nápad ešte dnes. Stačí získať prístupdo pár minút vám na e-mail prídu vaše prihlasovacie údaje. 

Úplne jednoduché a môže vám to zmeniť život.